1. Чому після складання НМТ я бачив на екрані свій результат, а в електронному кабінеті його досі немає?

На встановлення результатів та їхню передачу між базами за захищеними каналами даних потрібен час. Фахівці УЦОЯО та ДП «Інфоресурс» роблять усе можливе, щоб прискорити цей процес. Загалом він може зайняти близько тижня від дня складання конкретним учасником НМТ.

Тож ми дуже просимо вас почекати і не хвилюватися. День подання заяви жодним чином не впливає на ваш конкурсний бал чи місце в рейтингу.

2. Чому передача даних відбувається так довго? В минулих роках результати ЗНО одразу були в кабінетах.

Інформація, що передається між базами, містить персональні дані вступників і передається захищеними каналами.

Стосовно попередніх років, то тоді ЗНО проходило значно раніше подання заяв, і ця різниця в часі давала можливість до моменту подання заяв завантажити всі результати ЗНО. Цього року через повномасштабну війну в Україні терміни проведення НМТ співпали з термінами подання заяв. Однак ми закликаємо вступників та їхніх батьків зберігати спокій: терміни проведення і основної, і додаткової сесій НМТ розраховані так, щоб усі учасники встигли подати заяви на бюджет.

3. Чому під час складання НМТ вказано предмет «Українська мова», а під час подання заяви відображається предмет «Українська мова і література»? Як виправити цю помилку?

Це не помилка, а технічна реалізація, яка жодним чином не впливає на подання заяви.