Електронний кабінет треба реєструвати до чи після складання НМТ?

Ви можете зареєструвати кабінет як до складання НМТ, так і після. Обов'язкової вимоги щодо цього не існує – кожен вступник може обирати, як йому зручно.

Де мені взяти дані сертифіката НМТ, якщо я отримав тільки SMS-повідомлення від УЦОЯО?

Дані в повідомленні від УЦОЯО – це і є номер та PIN-код вашого сертифіката НМТ. Рік видачі – 2022. Будь ласка, не плутайте сертифікат та результат тесту. Дані сертифіката кожен учасник НМТ отримує ДО тестування. Вони й зазначаються під час реєстрації кабінету. Результати НМТ встановлюються після тестування й відображаються вже в кабінеті.

Що робити, якщо я маю сертифікат НМТ (ЗНО), зазначаю його дані під час реєстрації кабінету, але система пише, що такий сертифікат не знайдено (помилка П.1.1.)?

Перевірте, чи правильно вказано номер, PIN-код та рік видачі сертифіката НМТ або ЗНО.

Якщо ви впевнені в коректності даних, то надішліть на скриньку vstup@inforesurs.gov.ua лист з темою «Помилка при реєстрації П1.1». До нього додайте:

Якщо я маю сертифікат ЗНО минулого року, але цього року також проходжу НМТ, на який сертифікат мені реєструвати електронний кабінет?

Вам потрібно реєструвати кабінет на один, будь-який з цих сертифікатів, а інший ви зможете додати в кабінеті. Для цього після реєстрації кабінету треба обрати блок «Сертифікат НМТ (ЗНО)» і зазначити там номер, PIN-код та рік видачі відповідного сертифіката. Результати ЗНО 2019-2021 років одразу відображатимуться в кабінеті, а результат НМТ автоматично оновиться після складання вами тесту.

Що робити, якщо інший сертифікат не додається в кабінеті?

Надішліть на електронну пошту vstup@inforesurs.gov.ua фото або сканкопії документа про освіту, документа, що посвідчує особу, сертифіката ЗНО, який не додається. У разі зміни ПІБ – копію документа про зміну ПІБ.

Якщо я помилково вибрав, що в мене є сертифікат НМТ, хоча в мене зараз його немає, і зареєструвався, що тоді мені робити?

Якщо під час реєстрації електронного кабінету ви НЕ ВСТАНОВЛЮВАЛИ позначку «Не маю сертифікатів НМТ (ЗНО)», то не змогли б зареєструвати кабінет без сертифіката, оскільки без встановлення такої позначки поля «Номер», «PIN-код», «Рік» обов'язкові для заповнення.

Зареєструвати електронний кабінет без сертифіката НМТ (ЗНО) можна тільки у разі встановлення позначки «Не маю сертифікатів НМТ (ЗНО)». Тоді поля «Номер», «PIN-код» та «Рік» стають неактивними.

Чи можна зареєструвати електронний кабінет вступника з використанням логіна та пароля до кабінету УЦОЯО, замість параметрів сертифіката НМТ?

Ні, реєстрація електронного кабінету можлива тільки за даними сертифіката НМТ або ЗНО. Жодні інші параметри від інших систем для реєстрації електронного кабінету вступника не використовуються.

Цього року в школі отримала сертифікат ЗНО – це і є сертифікат НМТ? Чи сертифікат НМТ я отримаю після тестування?

Так, це і є сертифікат НМТ, іншого не буде.

Якщо я зазначила дані сертифіката НМТ під час реєстрації кабінету, то після складання НМТ результати автоматично оновляться?

Так, коли ви пройдете тест, УЦОЯО офіційно встановить ваші результати та завантажить їх до ЄДЕБО. Відтак результати НМТ автоматично відобразяться у вашому кабінеті.

Якщо я хочу подати заяву на конкурсну пропозицію, де треба результати НМТ, чи можу я це зробити до складання тесту?

Ні, для подання заяв на конкурсні пропозиції, в яких потрібні результати НМТ, потрібно дочекатися офіційних результатів тестування. Після того, як результат НМТ відобразиться у вашому кабінеті, ви зможете подавати відповідні заяви.

Чи зможу я комбінувати результати НМТ та ЗНО під час подання заяв?

Вступати можна тільки або за результатами НМТ, або за результатами ЗНО (2019-2021 рр).

Єдиний варіант комбінування – замість результата НМТ з певного предмета використати результат ЗНО, але якщо різниця між цими результатами не перевищує 15 балів з предметів НМТ: українська мова (українська мова і література), математика або історія України.

Поширені запитання щодо реєстрації кабінету без сертифіката НМТ (ЗНО) можна знайти за посиланням.